Korda Atraktor Goo Smoke 115 ml - Pango Supreme

Neohodnotené
Značka: Korda

Pango Supreme Goo je fantastická tajná zmes citrusového ovocia.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 4236
€18,50
Korda Atraktor Goo Smoke 115 ml - Pango Supreme
Neohodnotené
Značka: Korda
ANGLERS TEAM
ANGLERS TEAM
staň sa aj ty členom !
Delivery guarantee
RÝCHLY ODBER TOVARU
vlastný a externý sklad
OTVORENÉ KAŽDY PRACOVNÝ DEŇ
OTVORENÉ KAŽDY PRACOVNÝ DEŇ
od 9:00 do 17:00
PORADÍME AKO NIKTO INÝ
PORADÍME AKO NIKTO INÝ
vlastné produkty a skúsenosti

Spoločne vytvárajú kyslú a kyslú chuť, ktorá kapry znateľne prilákala. Pango Supreme vzniká ako prirodzená evolúcia zo svojho predchodcu, Mangonana Supreme, a znovu rozdúchava esenciu bezkonkurenčnej príťažlivosti manga. Vďaka rozsiahlemu testovaniu sa ukázalo, že je vysoko účinný pri získavaní rýchlych záberov, a to aj pri použití cez veľké kvantá návnady. Pango Supreme Goo priťahuje ryby svojou neodolateľnou arómou.

"Reakcia, ktorú som mal na Pango Supreme Goo, mi pripomína rovnakú reakciu, ktorú som mal, keď som prvýkrát použil Isotonic Supreme... a všetci vieme, ako to dopadlo" Neil Spooner

Pango Supreme Goo je žlté a ponúka dokonalú glazúru na návnadu a navyše vytvára vo vode zvodný žltý oblak. Každá vrstva predĺži dobu úniku, preto sa odporúča namáčanie a opätovné nanesenie po čase. Možno ho použiť do mletej návnady, sypkého krmiva a na vaše nástrahy na háčik. Zmes exotického ovocia vytvára synergiu, ktorá zaisťuje, že vaša nástraha zostane pre ryby neodolateľná.

Zmiešanie niekoľkých príchutí Goo za účelom vytvorenia prispôsobených kombinácií viedlo v priebehu rokov k uloveniu veľkých rýb pre tím Monster Carp. Prečo neskúsiť použiť Isotonic Supreme s Pango Supreme pre seriózny Pango-tonic úder.