Korda Náväzec Basix Hair Rigs Wide Gape 2 ks - 25 lb Veľkosť Háčika 4

Neohodnotené
Značka: Korda
Montáže BASIX Ready Tied Hair Rigs sú hotové montáže ktoré stačí len vytiahnuť z balenia a sú pripravené na použitie, všetko, čo len musíte urobiť, je pridať boilie alebo waftersky, a môžete nahodiť!
Variant:
Dostupnosť Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Kód: KBX014 KBX016 Zvoľte variant
€3,99
Korda Náväzec Basix Hair Rigs Wide Gape 2 ks - 25 lb Veľkosť Háčika 4
Neohodnotené
Značka: Korda
ANGLERS TEAM
ANGLERS TEAM
staň sa aj ty členom !
Delivery guarantee
RÝCHLY ODBER TOVARU
vlastný a externý sklad
OTVORENÉ KAŽDY PRACOVNÝ DEŇ
OTVORENÉ KAŽDY PRACOVNÝ DEŇ
od 9:00 do 17:00
PORADÍME AKO NIKTO INÝ
PORADÍME AKO NIKTO INÝ
vlastné produkty a skúsenosti

Tieto montáže sú naviazané bez novej filmom obalennej šnúrky v Camo verzii BASIX Coated Hooklink ktorá je stiahnutá pred háčikom BASIX Wide Gape, tak aby mal háčik voľný pohyb a efektívnejšie sa zasekával.

Vlas na navlečenie boilie je stiahnutý a je opatrený kúskom silikónu, ktorý drží boilies na mieste a pomáha predchádzať zamotaniu, dĺžka týchto vlasu bola optimalizovaná k veľkosti nástrah, ktoré zodpovedajú zvolenej veľkosti háčika. Veľkosť 8 je určená pre nástrahy 12 mm, veľkosť 6 pre 15 mm a veľkosť 4 pre 18 mm.
Každý náväzec je dodávaný s niekoľkými zarážkami a rôzne veľkými zarážkami Extenda, ktoré vám umožní meniť dĺžku vlasov a používať rôzne kombinácie návnad, pre ktoré je náväzec určený. Montáž je zakončená slučkou a opatrená prevlekom proti zamotaniu BASIX, to umožňí rýchle a jednoduché pripevnenie k zostave BASIX Lead Clip Leader alebo BASIX Lead Clip Action Pack (ktorá zahŕňa QC obratlíky).

Dodáva sa v balení po 2 kusoch - k dispozícii vo veľkostiach háčikov 4, 6 a 8 v prevedení s protihrotom alebo bez protihrotu

Nosnosť 25 lb
Počet kusov 2 ks
Veľkosť háčika 4
Výrobca KORDA
Druh rybolovu Kaprarina
Typ háčika S protihrotom

Dodatočné parametre

Kategória: Hotové nadväzce
Záruka: 2 roky