Mainline - High Imp. Balanced Wafters Fruity Tuna - 15mm

Neohodnotené
Značka: Mainline

Mainline - High Imp. Balanced Wafters Fruity Tuna - 15mm

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: 3411
€10,99
Mainline - High Imp. Balanced Wafters Fruity Tuna - 15mm
Neohodnotené
Značka: Mainline
ANGLERS TEAM
ANGLERS TEAM
staň sa aj ty členom !
Delivery guarantee
RÝCHLY ODBER TOVARU
vlastný a externý sklad
OTVORENÉ KAŽDY PRACOVNÝ DEŇ
OTVORENÉ KAŽDY PRACOVNÝ DEŇ
od 9:00 do 17:00
PORADÍME AKO NIKTO INÝ
PORADÍME AKO NIKTO INÝ
vlastné produkty a skúsenosti

Neutrálne vyvážené boilies Balanced Wafters boli testované a navrhnuté pre moderný lov kapra, aby bolo možné rýchlo a ľahko vytvárať účinnú montáž s kriticky (neutrálne) vyváženou nástrahou.

Toto boilies jednoducho našijete na vlasový záves a Vaša zostava bude dokonale vyvážená, háčik si úplne ľahne na dno a boilies sa bude jemne vznášať nad ním, čím háčik dokonale zamaskuje.
Ryby tieto boilies veľmi dobre prijímajú, pretože ich pohyb a prezentácia na dne je oveľa prirodzenejšia.

Skontrolujte vyváženie pred nahodením, hmotnosť háčikov od rôznych výrobcov sa môže líšiť.
Pre optimálne vyváženie aplikujte na háčik malé množstvo plastického olova.
Lov na neutrálne vyvážené nástrahy patrí v súčasnosti medzi naúčinejšie metódy lovu veľkých trofejných kaprov a to hlavne na prechytaných vodách, alebo vodách z veľkým rybárskym tlakom.

 

V kombinácii s dipmi Mainline máte v ruke vysoko atraktívnu celoročnú nástrahu, ktorá podstatne zvyšuje počet záberov a má vysoký potenciál pri krátkodobých rybačkách aj pri dlhých výpravách.
Mainline ako popredný anglický výrobca, naplno zužitkoval svoje viac ako 30 ročné skúsenosti a podnikol dlhý proces výskumu pri vývoji novej rady hotových boilies, aby vytvoril vysoko účinnú nástrahu, ktorá by bola zároveň kompletným zdrojom potravy pre kapre.

Výsledkom je boilies High Impact, ktoré je ideálne ako pre dlhodobé vnadenie, tak aj pre dosiahnutie okamžitých výsledkov a môžete sa ním úplne odlíšiť od nástrah ostatných rybárov pri vode.

Vďaka využitiu len tých najkvalitnejších základných zmesí, chuťových stimulátorov a exkluzívnych tekutých prísad novej rady High Impact, ponúka toto boilies každému rybárovi vysoko atraktívnu nástrahu pre všetky situácie po celý rok.
Vyrobené v Anglicku!