SHIMANO NAVIJAK AERLEX 10000 XTB SPOD

Neohodnotené
Značka: Shimano

SHIMANO NAVIJAK AERLEX 10000 XTB SPOD

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 3207
€114,95
SHIMANO NAVIJAK AERLEX 10000 XTB SPOD
Neohodnotené
Značka: Shimano
ANGLERS TEAM
ANGLERS TEAM
staň sa aj ty členom !
Delivery guarantee
RÝCHLY ODBER TOVARU
vlastný a externý sklad
OTVORENÉ KAŽDY PRACOVNÝ DEŇ
OTVORENÉ KAŽDY PRACOVNÝ DEŇ
od 9:00 do 17:00
PORADÍME AKO NIKTO INÝ
PORADÍME AKO NIKTO INÝ
vlastné produkty a skúsenosti

Navijak Aerlex XTB Spod je sa vyznačuje rýchlejším prevodom 5,3:1 a cievkou s 3 klipmy na vlasec pre zaklipovanie vzdialenosti pre presné zakrmovanie raketou, alebo Spombom. 
Jednotlivé klipy sú pre lepšiu orientáciu číselne označené.
Vlascové klipy na cievke umožňujú presne a s istotou nahadzovať na rôzne vzdialené ciele hneď na prvý krát.
Aerlex 10000 XT-B Spod je spoľahlivý značkový navijak za dobrú cenu, ktorý okrem zakrmovania môžete použiť aj na bežný lov.
Moderný matný čierny dizajn tela z kompozitu XT-7 bude dobre vyzerať na akomkoľvek kaprárskom prúte.
Cievka AR-C a dvojrýchlostná oscilácia ukladania vlasca Aero Wrap II zabezpečujú ďaleké hody aj v prípade menej skúsených rybárov.
Veľká predná brzda Instant Drag umožňuje rýchle nastavenie pohybu cievky z volného režimu do režimu úplného zabrzdenia s minimálnym úsilím.
Samozrejmosťou je CNC kľučka z hliníku a pohodlné madlo pre uchopenie.

2 Speed Oscillation - Pri navíjaní patrí medzi zdokonalené techniky pokládka vlasca pomocou dvojrýchlostnej oscilácie. Pri otáčaní rotoru sa cievka pohybuje rýchlo dopredu a pomaly späť. Práve navíjaná slučka sa nedotýka nenavinutého vlasca, tým sa zlepšujú podmienky pre náhod.

Aero Wrap II – Znížením vnútorného trenia sa podarilo posunúť systém navíjania takmer k dokonalosti a k zvýšenej efektivite. Tesné paralelné náviny v kombinácií s dvoma rýchlosťami oscilácie umožňujú hladšie a dlhšie náhody.

Instant Drag - Systém okamžitého zabrzdenia umožňuje rýchle nastavenie cievky z voľného chodu do "bojového režimu" až po úplné dotiahnutie iba veľmi krátkym otáčaním brzdy.

AR-C Spool - Nová konštrukcia cievky s okrajom v tvare "V" umožňuje odmotávanie vlasca z navijaku v menších slučkách, prejavom čoho sú dlhšie a presnejšie hody. Cievka AR-C minimalizuje nebezpečie zamotania vlasca.

Easy Maintenance – Servisný otvor umožňuje premazať súčasti navijaku bez nutnosti jeho demontáže. Malý mazací otvor je neoddeliteľnou súčasťou každého navijaku S-programu alebo SR-programu.

Super Stopper II – Pomocou zádržného systému Super Stopper II pri nastavení proti spätnému chodu nebudete cítiť žiadny ťah na kľučke. Nulový voľný pohyb späť na kľučke zaistí Super Stopper II. Výhody systému sú dobré využiteľné pri mikronastavení feedrových špičiek alebo v dokonalejších technikách prívlače.

Dyna-Balance – Systém redukuje kmity navijaku a zaisťuje jeho veľmi hladký chod.

Power Roller – Špeciálne prevedenie Shimano Power Roller výrazne znižuje riziko zapletenia vlasca pri navíjaní a je veľkou výhodou pri použití ako tenkého vlasca, tak aj hrubšej splietanej šnúry.

Biogrid - Špeciálne upravené madlo kľučky pre ľahší a pohodlnejší úchop.